Horoskopi

Horoskopi ditor per sot E Marte 9 Janar 2018

Horoskopi ditor per sot E Marte 9 Janar 2018

Horoskopi
Dashi Një aferë dashurie po ju bën optimist. Falë qëndrimit të të dashurit tuaj, ju keni filluar të ndiheni të plotë, në atë mënyrë si jeni ndier kur keni qenë të rinj. Sa i përket dashurisë, jeni shumë të lumtur. Disa zhgënjime profesionale që kanë ndodhur së fundi do t’ju trazojnë. Duket sikur etika ka mbetur gjë e së kaluarës. Por kjo nuk është e vërtetë. E vetmja që duhet të bëni është të mësoni si t’u shmangeni njerëzve të këqij. Demi Kujdesi për një mik që ka probleme emocionale ose fizike do t’ju japë kënaqësi. Ju pëlqen të gatuani për njerëzit që i doni. Po përpiqeni shumë që t’ua bëni jetën më të lehtë. Është koha që të bëni një hap të madh. Nëse nuk e bëni, miku juaj nuk do të jetë i gatshëm të shfrytëzojë potencialin e vet. Bëhuni dëgjues simpatik, por rezistoni nëse ju kër
Horoskopi Ditor E Hene 8 Janar 2018

Horoskopi Ditor E Hene 8 Janar 2018

Horoskopi
Dashi Dita e sotme do të jetë e ngarkuar për ju pavarësisht se kishit shpresuar që të pushonit. Disa diskutime paraqiten për ju me partnerin ose me miqtë dhe kjo do jua prishë ditën e pushimit, madje nuk do mund të përqendroheni dot dhe s’do i jepni dot zgjidhje problemeve. Nëse nuk jeni të gatshëm të përballoni kritikat, bëni mirë të shmangni takimet gjatë kësaj të heneë. Demi Do të jeni më të kuptueshëm me partnerin sot dhe kjo do ju japë mundësinë që të sqaroni shumë shpejt çdolloj mosmarrëveshje që keni pas këto ditë. Beqarët do keni plot mundësi për takime, kështu që duhet ta shfrytëzojnë sa të munden këtë të heneë. Në planin financiar tregoni kujdes. Binjakët Dita e sotme nuk do të shkojë edhe aq mirë për ju që jeni në një marrëdhënie. Për shkak edhe të ndonjë debati q
Horoskopi Ditor – E Diele 7 Janar 2018

Horoskopi Ditor – E Diele 7 Janar 2018

Horoskopi
Dashi Fale mbështetjes qe do iu japë Urani, jeta juaj ne çift do jete shume e qete dhe aspak problematike. Do merreni vesh me se miri me atë qe keni ne krah dhe here pas here do hapni rruge. Beqaret nuk duhet te hedhin hapa te nxituara sepse ka rrezik te përballen me probleme. Për financat do jete një dite e favorshme. Do i analizoni mire gjerat para se te veproni. Demi Sot do gjeni mënyrën e duhur për t’i bere te ditur partnerit sa shume e dashuroni. Ai do ndihet aq mire pranë jush saqë ka mundësi t’iu beje edhe propozime te jashtëzakonshme. Beqaret do kenë dashuri me shikim te pare dhe gjithçka ka për t’iu ndryshuar. Sektori i financave do jete delikat. Mundohuni te ulni sa te mundni shpenzimet qe situata mos përkeqësohet edhe me shume. Binjaket Do jeni shume romantike gja
Horoskopi Ditor E Premte 5 Janar 2018

Horoskopi Ditor E Premte 5 Janar 2018

Horoskopi
Dashi Për te qene te lumtur me partnerin duhet te bëni disa lëshime te vogla. Mos kërkoni gjithmonë qe te dale e juaja sepse do keni mosmarrëveshje. Beqaret do jene gjate gjithë kohës ne kërkim por as sot nuk do e gjejnë personin e duhur. Mos e humbisni besimin. Financat nga ana tjetër do jene te stabilizuara. Mund te bëni pa problem edhe ndonjë shpenzim me tepër. Demi Ambienti ne çift do jete shume i ngrohte gjate kësaj dite. Do kaloni me shume kohe pranë atij qe dashuroni dhe do i shprehni me tepër ndjenjat. Edhe beqaret do ndihen me mire duke qene se do hedhin hapat e para drejt një lidhjeje te këndshme dhe emocionuese. Financat do kenë përmirësime te ndjeshme. Me ne fund nuk do kurseheni për disa shpenzime qe iu duhen. Binjaket Do jeni me tepër xheloze sesa duhet sot dhe
Horoskopi Ditor 3 Janar 2018

Horoskopi Ditor 3 Janar 2018

Horoskopi
Dashi Dite premtuese dhe e mbushur me momente harmonike kjo e sotmja për te dashuruarit. Marsi do ju nxite te tregoheni me te hapur dhe te flisni edhe për gjerat qe me pare nuk keni mundur. Beqaret do takojnë personin qe aq shume kane ëndërruar. Sektori i financave do jete gjithë kohës i mbrojtur. Kujdes! Kjo nuk do te thotë qe ju te shpenzoni sa te doni. Demi Do jeni me romantike se me pare sot dhe do përjetoni me shume emocione. Do flisni me te vërtetat dhe nuk do tregoheni aspak te pamatur. Beqaret do jene te fillojnë aventura afatshkurta vetëm qe te përjetojnë emocione. Një lidhje serioze nuk ehte ende ne mendjen e tyre. Ne planin financiar reflektoni mire para se te bëni investime te mëdha. Binjaket As për ju situata ne çift nuk do jete e favorshme. Do jeni kokëfortë dh
Horoskopi Ditor 2 Janar 2018

Horoskopi Ditor 2 Janar 2018

Horoskopi
Dashi Do keni nevoje për me shume siguri sot ne jetën tuaj ne çift ne mënyrë qe te merrni vendime te rëndësishme. Thuajani partnerit këtë. Beqaret do jene shume joshës dhe do kenë fat ne dashuri. Jeta e tyre do marre një tjetër kthese edhe me te bukur. Ne planin financiar fati do jete ne anën tuaj kështu qe nuk do keni për çfarë te shqetësoheni. Mund te kryeni edhe shpenzimet me te domosdoshme. Demi Si ju ashtu edhe partneri juaj do keni te njëjtat synime për te ardhmen dhe do ecni ne te njëjtin drejtim. Marrëdhënia mes jush do jete me e qëndrueshme se me pare. Beqaret do kenë takime impresionuese te cilat do i lënë me goje hapur. Shfrytëzojini! Ne planin financiar duhet te bëni kujdes me shpenzimet apo dhëniet e huave. Tregohuni me largpamës. Binjaket Dite shume e vështirë
Horoskopi ditor per sot E Diele 31 Dhjetor 2017

Horoskopi ditor per sot E Diele 31 Dhjetor 2017

Horoskopi
Dashi Duhet të ushtroni kujdesin e duhur sot. Sot prireni të harroni të gjitha përkujdesjet dhe të humbni në botën e aventurës. Eksperienca juaj mund t’ua bëj ditën më të lumtur në jetë, por nëse arrini të qëndroni larg telasheve. Demi Humori festiv në prag të Vitit të Ri është ngjitës dhe ju do të infektoheni prej tij. Do të jetë e vështirë të përmbanin entuziazmin, derisa të shpërtheni me festimet pas mesnatës. Binjakët Gjysma e parë e ditës do të jetë pak e “çmendur” për Binjakët. Do të vërdalloseni nëpër shtëpi duke realizuar rregullimin më të mirë festiv të Vitit të Ri. Merreni me qetësi dhe mos u sillni shumë çuditshëm, problemet tuaja mund të presin diku në një qoshe. Gaforrja Dita e sotme do të jetë një kthesë në jetën financiare tuaj. Juve mund t’iu ofrohet nj
Horoskopi Ditor per sot E Shtune 30 Dhjetor 2017

Horoskopi Ditor per sot E Shtune 30 Dhjetor 2017

Horoskopi
Dashi Këtë ditë atmosfera mund të jetë disi romanike për Dashin. Por emocionet duhet të veprojnë pak me aksionet, ose e kundërta, ato mund të ulin pasionin. Qetëso entuziazmin dhe shtyje veten lehtë para ideve pasive kundërshtuese për të ardhmen tuaj. Demi Mundohuni të mos merrni ndonjë vendim të rëndësishëm që lidhet me arsimin, udhëtimin, karrierën, të ardhmen tuaj, si dhe zgjedhjen e miqve dhe aleatëve. Do e keni jashtëzakonisht të vështirë që të bëni një vlerësim të qartë të potencialit tuaj personal. Ju mund të shpenzoni shumë kohë duke u lëkundur dhe duke u treguar dyshues për planet dhe idetë tuaja. Binjakët Në qoftë se ju ndiqni intuitën tuaj, ju mund të merrni në mënyrë të papritur njohuri të reja, të merrni mundësi të mrekullueshme dhe të takoheni me autoritete të mi
Horoskopi Ditor – E Premte 29 Dhjetor 2017

Horoskopi Ditor – E Premte 29 Dhjetor 2017

Horoskopi
Dashi Kjo ditë do të nisë me Marsin, kundër shenjës suaj. Mund të keni debate në punë, por edhe në lidhjen në çift mund të ketë zënka. Keni nevojë të pushoni më shumë dhe të merreni me veten. Demi Humori i keq do të bëjë që të ndiheni të tensionuar, sidomos nëse jeni të detyruar të punoni, ndërkohë që keni nevojë për pushim. Edhe në qiellin tuaj astral, Marsi është kundër dhe bën që të ndiheni nervoz dhe të tensionuar. Është shumë e mundshme që të keni debate me një koleg në punë. Pasditja do të jetë më e përmirësuar në sajë të ndikimit të Hënës, e cila do të lehtësojë gjendjen tuaj shpirtërore. Binjakët Gjatë kësaj të premte do të përballeni me një situatë të tensionuar. Mos u dekurajoni nga brishtësia e yjeve, por mundohuni të përfitoni nga çdo situatë dhe të qartësoheni bre
Horoskopi Ditor per sot E Enjete 28 Dhjetor 2017

Horoskopi Ditor per sot E Enjete 28 Dhjetor 2017

Horoskopi
Dashi Trekëndëshi mes Saturnit dhe enjetes do të jetë i bukur. Dita mund të nisë me vonesa të vogla lidhur me disa projekte. Horoskopi i së enjetes ju këshillon që të bëni kujdes me mungesën e durimit. Plutoni do të sjellë tension në familje. Demi Edhe nëse në fund dita do të rezultojë mediokre, për shumë të tjerë do të jetë fitimtare. Në pushimet e drekës, do të zbuloni motive interesante lumturie. Në punë, do të keni mbështetjen e Mërkurit. Binjakët Dita do të jetë shumë pak e favorshme për shkak të ndikimit negativ të enjetes. Në raportet ndërpersonale, në mënyrë të veçantë ndaj kolegëve në punë ose ndaj miqve, mund të ketë re të zeza dhe mungesë dakordësie. Gaforrja Me ndihmën e Venusit, do të arrini që të shmangni çdo situatë të papërshtatshme. Në punë do të sqaroni