Roze

Alketa nuk harron zakonin e vjetër, ja çfarë bën në Itali!

Alketa nuk harron zakonin e vjetër, ja çfarë bën në Itali!

Roze
Por ndonëse temperaturat janë shumë të ulëta, Vejsiu nuk i ka mohuar vetes kënaqësinë që të këndonte. Ajo ka interpretuar me një artist që performon në rrugë këngën “Perfect” të Ed Sheeran dhe mesa duket është argëtuar shumë. “Oh sa u kenaqa And than I thought I can sing with him... -15gradi!,”-përfundon Vejsiu në Instagram./Gazeta Express/ /gazetaexpress/
Jorgie, tepër sensuale në të brendshme

Jorgie, tepër sensuale në të brendshme

Roze
Ky website kontrollohet dhe menaxhohet nga Media Works. Të gjitha materialet , përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me të drejta autoriale të Media Works. Materialet janë për shfrytëzimin personal tuajin dhe për qëllime jo-komerciale. Ato nuk mund të kopjohen, riprodhohen, ripublikohen, modifikohen, transmetohen, ose distribuohen në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të Gazetës Express. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë website ose medium tjetër, pa lejen e Gazetës Express, është shkelje e drejtave autoriale dhe është i ndaluar, sipas dispozitave ligjore në fuqi. Digital Marketing Strategies for businesses /gazetaexpress/
Kjo foto e Anxhelinës është shumë seksi

Kjo foto e Anxhelinës është shumë seksi

Roze
Ajo është e njohur për asetet e saj seksi dhe këto nuk ngurron që ti tregoi asnjëherë. E tillë është edhe fotoja e saj e fundit. Anxhelina, e cila jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, në një foto ka treguar shumëçka, e më së shumti gjoksin bombastik të saj. Thuhet se Anxhelina pritet që shumë shpejt të vije me projekte të reja edhe muzikore, por kur ende nuk ka ndonjë gjë të re. /GazetaExpress/ /gazetaexpress/
Po shkëlqen, po shkëlqen Jennifer Lawrence

Po shkëlqen, po shkëlqen Jennifer Lawrence

Roze
E kryefjala e këtyre dy eventeve ishte padyshim aktorja, fituese e çmimit Oskar Jennifer Lawrence. Aktorja ka luajtur rolin e “artit të tërheqjes” duke bërë që të gjithë ta përfolin për bukurinë natyrore dhe shumë seksi të saj. Ajo kthehet në Londër për premierën europiane të filmit “Red Sparrow” që u dha të hënën në Londër. Aktorja bukuroshe ka pasur të veshur një fustan të artë, Fjalët janë të tepërta edhe për paraqitjen e saj në BAFTA mbrëmë por fotot e fundit janë me të vërtetë të bukura. Analizojeni vet! /GazetaExpress/ /gazetaexpress/
Pas emisionit Besmir Metani shpërthen kundër Ermal Mamaqit!

Pas emisionit Besmir Metani shpërthen kundër Ermal Mamaqit!

Roze
“Ishe te Ethet? A të skualikuan?” pyet ai Elvanën. “Ka qenë në garë për skualikim Elvana Gjata dhe Besmir Metani. Elvanën e skualikuan dhe Besmir Metani vazhdoi garën. Besmir Metani qëndroi, Elvana Gjatën e skualikuan. Dhe Besmir Metani vazhdoi garën. Besmir Metani! Nuk di. Besmir Metani,” – e përsëriti disa herë Ermal Mamaqi duke theksuar se tani Besmir Metani drejton një emision mëngjesi. Por duekt se ky koment nuk i ka pëlqyer shumë Besmirit i cili ka shkruar në rrjete sociale.  "Elvana Gjata fiks 15 vite më parë në shkurt e ti je e bukur njësoj si atëherë! Të uroj shumë suksese kudo që të jesh. Ermal Mamaqi nuk hoqën Elvanën për të më lënë mua, ishte strategjia e Atij që të na spostonte ne që kishim më shumë vota se sa gjithë pjesa tjetër e grupit që të përgatiste rrugën për çfarë kish
Arta Nitaj apo Xhesika në fotot e fundit duket shumë “plastik”

Arta Nitaj apo Xhesika në fotot e fundit duket shumë “plastik”

Roze
Por, është aktorja tjetër që i ka dhënë epitetin e “plastikes” Arta NItajt, e cila luan rolin e një bukuroshe seksi në shkollën më të famshme kosovare.Pikërisht e tillë është shfaqur edhe në disa foto të fundit Xhesika ku fansat e kanë komentuar si foto që ajo ka bërë intervenime për t’u dukur bukur. Megjithatë, aktorja duket shumë seksi në këto foto. Kjo tregohet vetvetiu në fotot ne fjalë. /GazetaExpress/ /gazetaexpress/
Nuk pritej! Lori Hoxha zbulon ‘sëmundjen’ e saj…

Nuk pritej! Lori Hoxha zbulon ‘sëmundjen’ e saj…

Roze
Ky website kontrollohet dhe menaxhohet nga Media Works. Të gjitha materialet , përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me të drejta autoriale të Media Works. Materialet janë për shfrytëzimin personal tuajin dhe për qëllime jo-komerciale. Ato nuk mund të kopjohen, riprodhohen, ripublikohen, modifikohen, transmetohen, ose distribuohen në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të Gazetës Express. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë website ose medium tjetër, pa lejen e Gazetës Express, është shkelje e drejtave autoriale dhe është i ndaluar, sipas dispozitave ligjore në fuqi. Digital Marketing Strategies for businesses /gazetaexpress/