Roze

Çuditë Zeynep, i dashuri i saj është në moshën e babait të saj

Çuditë Zeynep, i dashuri i saj është në moshën e babait të saj

Roze
 Ajo është një aktore dhe modele e suksesshme dhe si e tillë është e preferuar nga shumë meshkuj të  famshëm. Mirëpo shija e aktores duket të jetë e çuditshme, përcjell ORAvip. Ajo është parë e shoqëruar nga i dashuri i saj e që nuk duket aspak një mashkull i denjë për të.Shumë më i shkurtë se modelja dhe në moshën e babait të saj, Cansu-t Cem Yılmaz është ai që ia ka vjedhur zemrën asaj. Cansu edhe më herët është përfolur për afera të shumta, por këtë herë duket që nuk ka pasur shumë shijë në përzgjedhje./gazetaexpress/
Mc Kresha shton peshë

Mc Kresha shton peshë

Roze
Por edhe paraqitjet e tij publike gjithashtu kanë munguar, shkruan lajmi.net. E në një foto të publikuar së fundmi nga Blerim Destani janë befasuar fansat e reperit dhe kjo ka ndodhur pari Kresha ka ndryshuar drastikisht. Ai ka shtuar shumë peshë dhe duket se problemi më i vogël për të është për t’u dobësuar. Mc Kreshën nuk e kemi parë duke ushtruar ndonjëherë në palestër ani pse nevoja për këtë sa vjen e shtohet. /gazetaexpress/
Jenner, seksi edhe pas lindjes

Jenner, seksi edhe pas lindjes

Roze
Ky website kontrollohet dhe menaxhohet nga Media Works. Të gjitha materialet , përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me të drejta autoriale të Media Works. Materialet janë për shfrytëzimin personal tuajin dhe për qëllime jo-komerciale. Ato nuk mund të kopjohen, riprodhohen, ripublikohen, modifikohen, transmetohen, ose distribuohen në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të Gazetës Express. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë website ose medium tjetër, pa lejen e Gazetës Express, është shkelje e drejtave autoriale dhe është i ndaluar, sipas dispozitave ligjore në fuqi. Digital Marketing Strategies for businesses /gazetaexpress/
Dukagjin Lipa flet për koncertin e Dua’s

Dukagjin Lipa flet për koncertin e Dua’s

Roze
Detaje rreth këtij koncerti ka dhënë gjatë një interviste ekskluzive në emisionin Nin në Klan Kosova, Dukagjin Lipa, babai i Duas, i cili ka thënë që në këtë koncert pjesëmarrës do të jenë edhe fytyra tjera të njohura si Action Bronson dhe Martin Garrix.Ndërsa sa i përket biletave, Lipa ka thënë se do të dalin në shitje në fund të muajit mars. [embedded content]/gazetaexpress/
Ky gjoks i Tallulas do ju lë pa gjumë

Ky gjoks i Tallulas do ju lë pa gjumë

Roze
Ajo është duke pushuar me shokët e saj në Bahame. E bukuroshja Tallulah Willis ka treguar format e saj në disa fotografi derisa është duke marrë ngjyrë në diell. Vajza e re, e cila është bija e aktorëve Bruce Ëillis dhe Demi More duket se ka një super trup derisa ka pozuar në vendin përrallorë. /GazetaExpress/ /gazetaexpress/
Angelina Jolie harron Brad Pitt dhe gjen qetësi në krahët e një tjetër aktori

Angelina Jolie harron Brad Pitt dhe gjen qetësi në krahët e një tjetër aktori

Roze
Bëhet fjalë për aktorin 33-vjeçar, Garrett Hedlund, për të cilin disa burime shumë të afërta me aktoren Angelina Jolie, thanë se ajo dhe Hedlund janë çifti perfekt.“Fillimisht ata shkëmbyen e-maile me njëri-tjetrin më pas filluan të planifikonin një darkë, ndërsa Garret po bën çdo lëvizje. Angelina po e shijon shumë vëmendjen e tij. Ai është si një Brad Pitt më i ri dhe më i bukur”,- thanë disa burime për “Radar Online”.Si për ironi, roli i parë në kinema i Hedlund ishte në filmin “Troy”, në të cilin ka luajtur edhe Brad Pitt. Angelina mendohet se është njohur për herë të parë me Garret gjatë xhirimeve të filmit “Unbroken” në vitin 2014, ku ajo ishte regjisorja./gazetaexpress/
Ja me çfarë muzikë Adem Grabovci hyn n’Kosovë Show

Ja me çfarë muzikë Adem Grabovci hyn n’Kosovë Show

Roze
Në bisedë me Shpëtim Deskun, Grabovci ka folur për shumëçka, përfshirë ‘numrat’ e famshëm të tij në Kuvendin e Kosovës e deri te personi që kërkoi punësim pa konkurs.Grabovci i cili në studio hyri në shoqërinë muzikës së filmit ‘The Godfather’. Ish-anëtari i kryesisë së PDK’së ka folur edhe për kohën e kaluar në burg dhe pjesëmarrjen e tij në pajtimin e gjaqeve. Në një moment u desh ndërprerja e emisionit për shkak se Grabovci u përlot. Po pjesë e këtij emisioni ishte edhe Aida Doçi, këngëtarja që u bë e famshme po në këtë emision./gazetaexpress/
Shpetim Desku pyet Yllka Kuqin sa paguhen këngëtarët për një natë, kështu i përgjigjet ajo

Shpetim Desku pyet Yllka Kuqin sa paguhen këngëtarët për një natë, kështu i përgjigjet ajo

Roze
Ky website kontrollohet dhe menaxhohet nga Media Works. Të gjitha materialet , përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me të drejta autoriale të Media Works. Materialet janë për shfrytëzimin personal tuajin dhe për qëllime jo-komerciale. Ato nuk mund të kopjohen, riprodhohen, ripublikohen, modifikohen, transmetohen, ose distribuohen në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të Gazetës Express. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë website ose medium tjetër, pa lejen e Gazetës Express, është shkelje e drejtave autoriale dhe është i ndaluar, sipas dispozitave ligjore në fuqi. Digital Marketing Strategies for businesses /gazetaexpress/
Shpetim Desku ia thotë këngës: Destan Begu, kqyre Snapchatin

Shpetim Desku ia thotë këngës: Destan Begu, kqyre Snapchatin

Roze
Ky website kontrollohet dhe menaxhohet nga Media Works. Të gjitha materialet , përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me të drejta autoriale të Media Works. Materialet janë për shfrytëzimin personal tuajin dhe për qëllime jo-komerciale. Ato nuk mund të kopjohen, riprodhohen, ripublikohen, modifikohen, transmetohen, ose distribuohen në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të Gazetës Express. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë website ose medium tjetër, pa lejen e Gazetës Express, është shkelje e drejtave autoriale dhe është i ndaluar, sipas dispozitave ligjore në fuqi. Digital Marketing Strategies for businesses /gazetaexpress/