Roze

“Kaçurrelja” e “O sa mirë” me fustan transparent që i shfaq të brendshmet (Foto)

“Kaçurrelja” e “O sa mirë” me fustan transparent që i shfaq të brendshmet (Foto)

Roze
Arta Elezaj është një ndër aktoret e reja të serialit “O sa mirë”. Bukuroshja klinase është mjaft aktive në rrjetet sociale me publikimin e imazheve të ndryshme. Një të tillë e ka sjell edhe në llogarinë personale në Instagram teksa shihet tejet seksi dhe provokuese. Aktorja, që më mirë njihet si “Xhakarta”, ka të veshur një fustan gjysmëtransparent që i shfaqin të brendshmet dhe duket se është pa jelekë. Fustanin që e bart Elezaj e ka krijuar dhe qepur kreatorja shqiptare, Blerina Kllokoqi-Rugova. Ndryshe, aktoren do ta shohim edhe gjatë vitit të ardhshëm në serialin më të shikuar shqiptar. /Telegrafi/
Enca dhe Françeska shkëmbejnë puthje lezbike në party

Enca dhe Françeska shkëmbejnë puthje lezbike në party

Roze
Enca dhe Françeska janë dy mikesha të pandara. Ish banorja e Big brother ka festuar ditëlindjen deh në këtë festë nuk mund të mungonte Enca. Këngëtarja dhe modelja janë argëtuar shumë, veçanërisht në shoqërinë e njëra-tjetrës duke shkëmbyer edhe puthje në buzë. Një detaj ky që kurrsesi nuk mund t’i shpëtonte vëmëndjes. Edhe pse ajo nuk ishte një puthje tamam, por një gjest që tregon shumë dashuri mes tyre. /Gazeta Express/
Ëndrrën që e kishte gjithmonë, Blero ia bën realitet Afronës në New York

Ëndrrën që e kishte gjithmonë, Blero ia bën realitet Afronës në New York

Roze
Modelja dhe blogerja e njohur gjithmonë ka pasur ëndërr të realizonte një fotosesion te fotografi i njohur shqiptar me famë botërore, Fadil Berisha. Por, kjo ëndërr iu realizuar vetëm tani dhe kjo nga i fejuari i saj këngëtari i njohur Blero, transmeton Gazeta Express. Çifti i shumë përfolur ditë më parë kanë udhëtuar drejt Neë Yorkut për pushimin e tyre të radhës. Por, Blero si një romantik që është, u kujdes që të fejuarës së tij t’ia realizojë këtë ëndërr të kamotshme. Blero e kishte dërguar Afronën të realizojë këtë fotosesion të Fadili, për të cilën Afrona është shprehur tejet e lumtur. “Ëndrra ime u bë realitet, me @fadilberisha #thnx i dashuri im @bleromuharremi që e bëre këtë të mundur”, kishte lënë mbishkrim Afrona. Kujtojmë se dyshja e njohur ka kohë q
Shikoni si është katandisur Olta Gixhari, çfarë i ndodhi aktores bionde

Shikoni si është katandisur Olta Gixhari, çfarë i ndodhi aktores bionde

Roze
Aktorja Olta Gixhari zgjodhi qytetin e Korçës për të festuar Krishtlindjen me familjen e saj. Olta nuk kishte se si të zhgënjente me pamjen e saj. Ajo shfaqet mjaft lozonjare dhe veshja nuk ka të sharë. Por pak ditëmë vonë ajo ka ndarë me miqtë në rrjetet sociale disa pamje ku duket në një gjendje që nuk e kishi parë asnjëherë. Me flokë të shpupuritura të kapura nxitimthi. Gjithashtu Olta nuk kishte përdorur pikë grimi. Pavarësisht se shfaqet larg pamjes që jemi mësuar ta ndjekim në ekran apo në postimet e tjera, sërisht Olta duket mjaft tërfeqëse./Gazeta Express/
A e mbani mend djalin e Ezelit dhe Ejshanit? Ja sa shumë ka ndryshuar!

A e mbani mend djalin e Ezelit dhe Ejshanit? Ja sa shumë ka ndryshuar!

Bote, Roze
Ka qenë një nga serialet turke më të ndjekura në botë, madje ka arritur që edhe të fitojë çmime ndërkombetarë. Një histori dashurie e mbushur me tradhti dhe një faji që duhej të paguante dikush që as lidhje nuk kishte me rasti, kjo ka qenë pak a shumë fabula e serialit Ezel. Por a e mbani mend Xhanin, djalin e Ezelit dhe Ejshanit? Ai ka mbushur 19-vjet dhe është në përgatitje të një seriali tjetër. Por shikoni sa shumë ka ndryshuar! /zeri/
Menduat se i patë të gjitha nga dasma e Besit dhe Xhensilës…? Ka ende ‘perla’

Menduat se i patë të gjitha nga dasma e Besit dhe Xhensilës…? Ka ende ‘perla’

Roze
Dasma e tyre u përfol në media për javë të tëra... Çifti i njohur Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj qëndruan në faqet kryesore për shkak të organizimit të disa dasmave marramendëse si dhe për muajin e mjaltit që nuk ishte parë ndonjërë më parë. Në rrjetet e tyre sociale u postuan foto pafund nga të gjtiha dasmat sa ju të gjithë menduat se tashmë dinit gjithçka nga festa më e madhe Vip e verës që lamë pas. Por ju kanë humbur disa foto të Xhensilës që nuk ishin publikuar më parë në profilet e tyre. Këngëtarja duket mjaft tërheqëse. Pas dasmës ata u përfolën se janë në pritje të një fëmije, por këto zëra u mohuan kategorikisht nga të dy. /Gazeta Express/
Kaq shumë është plakur “Lukasi”

Kaq shumë është plakur “Lukasi”

Roze
Emri i tij i vërtet është Murillo Benicio. Megjithatë, të gjithë ju e njihmi me rolin e “Lukasit” nga serili i famshëm “Kloni”, transmeton Gazeta Express. Ky serial i cili u shfaq shumë vite më parë, arriti të bëhet një ndër serialet më të shikuara në vend. Natyrisht gjithmonë vëmendjen më të madhe e kanë personazhet kryesore. I tillë ishte edhe Lukasi i cili rrëmbeu zemrat e shumë fansave me rolin e tij. Por, ka shumë vjet që ky serial është shfaqur dhe që nga ajo kohë, aktorët kanë ndryshuar shumë në pamjen e tyre. Lukasi tani normalisht duket më i moshuar. Kujtojmë se Lukasi është i martuar me aktoren Débora Falabella e cila luante rolin e vajzës së tij në serialin “Kloni”./Gazeta Express/
Elvana Gjata në Hollywood, kapet krah një mashkulli

Elvana Gjata në Hollywood, kapet krah një mashkulli

Roze
Synimi i saj është fama dhe sukses ndërkombëtar. Këngëtarja shqiptare prej kohësh është zhvendosur në Amerikë ku po realizon projektet e reja muzikore. Deri më tani Elvana Gjata ka lançuar dy këngë dhe si duket është gati për projektet e reja. 30 vjeçarja është shfaqur në këtë foto nga Hollywood ku duket të jetë në shoqërinë e një mashkulli i cili me siguri i përket botës së muzikës. Ndërkohë po vazhdon bashkëpunimet e saj me producentin e njohur Poo Bear. ‘Forever is over’ ishte bashkëpunimi i tyre i parë që i bëri të njihen ndërkombëtarisht. © ZËRI.INFO
Nora Istrefi shfaqet tejet joshëse pa sutjena (Foto)

Nora Istrefi shfaqet tejet joshëse pa sutjena (Foto)

Roze
Nora Istrefi ka treguar edhe një herë anën seksi të saj. Bukuroshja e njohur e shumë hiteve gjithnjë mahnitë me dukjen e saj. Ajo ka qenë mysafire e Valdrin Sahitit për një sesion të ri, ku ka promovuar dy veshje të reja. Në njërën prej tyre, Nora shfaqet pa sutjena duke ekspozuar gjoksin, e ajo duket vërtet seksi. Në veshjen tjetër ajo duket më e mbuluar, por sërish nuk i mungon shkëlqimi. Nora mbetet e angazhuar me koncerte. Por, ajo ka dëshmuar se përkundër faktit se është nënë e një fëmije, vazhdon të jetë prej femrave më seksi shqiptare. /Telegrafi/