Era zbulon se në kë është dashuruar

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale.
Bëhet fjalë për këngëtaren e famshme Era Istrefi e cila pothuajse çdo ditë publikon imazhe nga përditshmëria e saj, transmeton Gazeta Express.

Era për një kohë shumë të shkurtë, arriti të bëhet një nga këngëtaret më të pëlqyera në vend dhe më gjerë.

Përveç kësaj, Era gjithmonë është komentuar edhe për stilin e saj të veçantë. Ndërsa tani Era zbulon se ajo është dashuruar shumë në pantallonat e saj.

Kujtojmë se këto ditë Era dhe ish-menaxheri i saj Faton Shoshi kanë qenë shumë të komentuar pasi që kanë ndërprerë bashkëpunimin e tyre./Gazeta Express/