Horoskopi Ditor 11 Prill 2018

Dashi
Ambienti yjor do jete i përshtatshëm për te folur sa me hapur me partnerin tuaj dhe për t’i sqaruar te gjitha mosmarrëveshjet qe ju kane dale. Beqaret duhet te kenë me tepër besim tek vetja e tyre nëse duan vërtet ta ndryshojnë statusin. Për FInancat do jete periudhe me e kënaqshme dhe situata do stabilizohet. Po te vazhdoni me këtë mënyrë te sjelli do keni përmirësime.

Demi
Dite e kënaqshme ka për te qene kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do jeni ne një mendje me partnerin dhe nuk do keni mosmarrëveshje aspak. Beqaret ka rrezik te mbyllen ne vetvete dhe te mos përFItojnë nga ftesat qe do ju bëhen. Ne planin FInanciar mos u demoralizoni, por bëni përpjekje për ta ndryshuar sa me pare situatën. Me pak përpjekje do ja dilni.

Binjaket
Do dini si ta mbani zgjuar zjarrin e pasionin gjate kësaj dite dhe kënaqësitë do jene ne çdo moment te mëdha. Për beqaret ka mundësi qe një miqësi jo shume e vjetër te shndërrohet ne një dashuri te madhe de afatgjate. As vete nuk e kishit menduar ndonjëherë se gjerat mund te rridhnin ne këtë mënyrë. Buxheti nuk do jete i mire për shkak te shpenzimeve te konsiderueshme qe do kryeni.

Gaforrja
Do jete shume e vështirë sot te gjendet gjuha e përbashkët ne çift sepse te dy palët do jene kokëfortë. Nëse vazhdoni kështu mos mendoni se keni për te ecur gjate. Beqaret do kenë një dite pasionante dhe te mbushur me propozime. Qe sot e tutje gjithçka ka për te qene ndryshe. Gjendja e FInancave ka për te qene e mire. PërFItoni për te kryer ndonjë shpenzim te domosdoshëm.

Luani
Me qetësi dhe dialog do i zgjidhni disa probleme te vogla qe ju kishin dale ne çift kohet e fundit. Do ndiheni me te qete dhe ne mbrëmje do dashuroheni si ne ditët me te mira tuajat. Beqaret është e kote qe te mundohen te gjejnë dashurinë sepse nuk do ja dalin dot. Buxheti do jete aq i mire sa ju mund te kryeni edhe disa investime te vogla. Shume shpejt gjithçka do ndryshoje.

Virgjeresha
Ambienti yjor nuk do jete aspak i favorshëm për ata qe janë ne një lidhje. Me mire te qëndrojnë pak kohe larg njeri-tjetrit sepse ne te kundërt do kenë probleme serioze. Beqaret duhet ta hapin zemrën dhe duhet te pranojnë ftesat qe do ju bëhen. Ne plani FInanciar mos u dekurajoni edhe sikur gjendja te jete e keqe. Gjithçka mund te kalojnë fale edhe ndihmës se te afërmve.

Peshorja
Do keni vullnet te hekurt gjate kësaj dite ju te dashuruarit dhe do arrini t’i sqaroni një e nga një te gjitha problemet. Durimi gjithashtu do jete një virtyt i çmuar. Beqaret nuk do jene me shume fat ne dashuri edhe për shkak te pamjes. Beni disa ndryshime sa me pare. Me shpenzimet duhet te jeni te përgjegjshëm ne mënyrë qe te mos keni vështirësi as me vone.

Akrepi
Konfliktet ne çift kane për te qene te forta sot. Do prekni edhe tema delikate te cilat do krijojnë një klime te nxehte. Beqaret do kenë dashuri me shikim te pare ne momentin qe me pak e presin. Shume gjera kane për te ndryshuar për ta dhe nuk do ndihen me bosh. Për FInancat nuk do jete një dite e keqe. Do i bëni me kujdes llogarite dhe gjendja do mbetet e mire.

Shigjetari
Shume gjera do ndryshojnë sot ne jetën tuaj ne çift. Nuk do keni aspak debate me partnerin, përkundrazi do jeni me tolerante dhe te kuptueshëm. Beqaret kot sa te lodhen duke kërkuar dashurinë sepse nuk kane për t’ia dale dot mbanë. Ne planin FInanciar po nuk i bëtë llogarite dhe po nuk kursyet nga pak, keni për te pasur probleme me te mëdha.

Bricjapi
Do i merrni gjerat me qetësi sot juve qe jeni ne një lidhje dhe marrëdhënia me atë qe keni ne krah do ece për mrekulli. Vazhdoni ne këtë rruge. Beqaret do kenë veçse aventura kalimtare dhe pa te ardhme. Do ju duhet ende te presin për lidhje serioze. Te ardhurat do jene disi me te mira se disa dite me pare, por ende nuk do arrijnë ne gjendjen e shumëpritur.

Ujori
Nuk do keni aspak debate ne çift sot, përkundrazi mund te mendoni ta surprizoni njeri-tjetrin dhe ta ndryshoni rutinën. Beqaret meshkuj do jene më me fat se femrat. Dikush do i joshe ne fshehtësi dhe duhen bere sytë katër për ta afruar atë sa me pare. Me FInancat nuk do i keni punët mire. Nuk do i vini dot fre vetes dhe situata do përkeqësohet gjithnjë e me shume.

Peshqit
Me qetësi dhe mirëkuptim do arrini ta stabilizoni jetën tuaj ne çift gjate kësaj dite. Do i kuptoni edhe gabimet dhe do mundoheni te kërkoni falje. Beqaret ne asnjë mënyrë nuk duhet te nxitohen sepse do vuajnë për gjithë jetën po hodhën hapa te gabuara. Ne planin FInanciar do vendosni rregull dhe gjendja do mbetet e kënaqshme. PërFItoni edhe për te shlyer borxhet.