Horoskopi Ditor 12 Prill 2018

Dashi
Për ata qe janë tashme ne një lidhje sot do jete një dite tërësisht ndryshe nga me pare. Ata do i shprehin me tepër ndjenjat dhe harmonia do rikthehet. Beqaret as qe do mendohen dy here para se te pranojnë një ftese qe do ju behet. Shume gjera kane për te ndryshuar njëherë e përgjithmonë. Për FInancat nuk do përkujdeseni aspak dhe situata ka rrezik t’iu përkeqësohet tej mase.

Demi
Te martuar apo thjesht te dashuruar, marrëdhënia ne çift ka për te qene e jashtëzakonshme sot. Shfrytëzojeni çdo sekonde sikur te ishte e fundit. Beqaret do bëjnë mire te mos ndërmarrin shume rreziqe vetëm për ta ndryshuar statusin sepse situata me vone mund t’iu dale jashtë kontrollit. Financat do mbeten ende delikate dhe mezi do arrini te kryeni shpenzimet e nevojshme.

Binjaket
Jeta ne çift nuk ka për te shkuar aspak mire sot. Here pas here mund te keni edhe debate te ashpra te cilat mund te çojnë ne ndarje me shpejt nga sa mendonit. Mos u tregoni krenare dhe kujdes edhe me xhelozinë. Beqaret duhet te rikthehen sa me pare ne realitet pasi ne te kundërt do vuajnë. Gjendja e FInancave do jete përgjithësisht e mire fale mbështetjes se madhe te Plutonit.

Gaforrja
Jeta juaj ne çift do jete harmonike, e ekuilibruar dhe çdo gjë ka për te ecur si duhet. Vazhdoni t’i shprehni pafundësisht ndjenjat dhe shfrytëzojeni çdo moment emocionues. Fale pozicionimit te mire te Venusit ne qiellin e dashurisë se beqareve, sot do jete një dite fantastike për ta. Ne planin FInanciar ka rrezik te përballeni me probleme, për shkak te shpenzimeve te konsiderueshme qe keni kryer.

Luani
Dita e sotme nuk ka për te qene aspak ashtu si ju e keni ëndërruar. Bashkëpunimi dhe mirëkuptimi i kohëve te fundit do zëvendësohen ne debate te forta. Beqaret nuk do e kenë gjithë kohës mendjen tek dashuria, por Venusi do krijoje mundësi interesante për takime. Buxheti nuk do mund te përmirësohet edhe sikur ju te bëni përpjekjet me te mëdha. Kënaquni qe situata te jete e qëndrueshme.

Virgjeresha
Tensioni do shuhet përfundimisht sot nga jeta juaj ne çift dhe do ndiheni me te qete se kohet e fundit. Do jeni me te hapur dhe do i pranoni gabimet qe keni bere vete. Beqaret do kenë fat ne dashuri dhe si pa e kuptuar do FIllojnë një lidhje fantastike. Ja qe ndonjëherë gjerat me te bukura ndodhin papritur. Ne planin FInanciar fati do ju buzëqeshë. Mund te kryeni edhe investimet e menduara.

Peshorja
Nuk do jeni shume te kënaqur sot nga sjellja e partnerit dhe do flisni hapur me te për këtë gjë. Edhe pse mund te mërziteni është me mire te flisni tani qe është herët për këto gjera. Beqaret do enden sa andej këndej, por serish nuk kane për ta gjetur dashurinë. Financat nuk do jene ne gjendjen e menduar kështu qe nëse nuk doni probleme kujdes me çdo shpenzim.

Akrepi
Mos u mundoni gjate gjithë kohës ta kontrolloni partnerin tuaj sot sepse ai do mërzitet dhe situata mund t’iu dale jashtë kontrollit. Beqaret nuk do realizojnë ndonjë takim mbresëlënës dhe me shume gjase nuk do arrijnë dot ta ndryshojnë statusin e tyre. Saturni ka për te ndikuar keq tek FInancat. Ai do ju nxite te jeni te palogjikshëm dhe do shpenzoni pa fund.

Shigjetari
Beni te pamundurën qe te mos ju përfshijë rutina sot ju te dashuruarit sepse me pas do keni probleme vërtet serioze. Shtojini dozat e imagjinatës. Beqaret ka rrezik te pranojnë disa propozime nga te cilat do zhgënjehen e do lëndohen. Për FInancat ka për te qene një dite e keqe kështu qe mundohuni te shpenzoni me kursin sa me shume qe te mundeni.

Bricjapi
Pasioni do rikthehet fuqishëm ne jetën tuaj ne çift sot. Pas një periudhe delikate, sot do riperjetoni emocionet dhe kënaqësitë e hershme pranë partnerit. Beqaret duhet t’i shfrytëzojnë mundësitë qe do iu jepen për takime, por ne asnjë mënyrë nuk duhet te marrin vendime te nxituara. Situata FInanciare ka për te qene shume delikate dhe nuk do arrini dot te bëni asnjë shpenzim te planiFIkua

Ujori
Sido qe te jete puna, ju qe jeni ne një lidhje do dini si ta menaxhoni situatën. Asnjeri prej jush nuk do marre vendime te nxituara. Beqaret ne te kundërt do kenë një dite te mbushur me takime dhe me surpriza. Mire do jete ta shfrytëzojnë sa te mundin. Ne planin FInanciar po nuk reflektuat dhe po nuk menduat për te ardhmen keni për te pasur probleme.

Peshqit
Për shkak te ndikimit te madh te Merkurit, jeta juaj ne çift do jete delikate sot. Komunikimi do lere për te dëshiruar dhe kokëfortësia do sjelle debate. Beqaret do takojnë shume persona, por asnjeri nuk do jete ashtu si ata kane ëndërruar. Me e mira do jete ta kalojnë kohen e lire me miqtë. Ne planin FInanciar me ne fund gjendja do ketë përmirësime dhe do mund te bëni edhe ndonjë investim.