Kjo është shenja e horoskopit me më pak fat për vitin 2018! –

Ne shpresojme që gjërat të ndryshojnë për më mirë, nga dita në ditë, e kur bëhet fjalë për një vit presim ndryshime akoma më thelbësore duke shpresuar gjithmonë në përmrësimin e situatës.
Nuk e dimë ende se farë rezervon viti 2018 për ne, por në varësi të pozicionit të yjeve është i mundur parashikimi.

Virgjëresha do të jetë shenja më me fat për vitin që presim të vijë. Por jo të gjitha shenjat do të jenë kaq fatlume si ajo. Nëse virgjëreshën e pret një vit plot surpria të reja dhe gjëra të bukura, nuk mund të themi të njëjtën gjë edhe për shigjetarin dhe binjakët. 2018-ta nuk do të jetë viti i tyre për sa i përket fatit. Më poshtë po ju japim renditjen renditjen e shenjave nga më fatlumët në më të pafat.
Lista është hartuar duke pasur parasysh kalimet e përgjithshme të planetit Jupiter (deri në tetor 2017 nga Peshorja te Akrepi), por edhe të Saturnit (për të gjithë 2018 në Bricjap) në 12 shenja.
Virgjëresha – 10 yje
Gaforrja – 9 yje
Peshqit – 8 yje
Akrepi – 7 yje
Shigjetari 6 yje
Binjakët – 6 yje.
GazetaExpress