Përlot Barbana! “Po eci përpara por…”

Ajo ka publikuar një foto ku shfaqet portreti i animuar i Ergit dhe krahas kësaj saj shkruan: “Po eci perpara por me koken mbrapa…tek TI!,”-përfundon këngëtarja. Ergi Dini ndërroi jetë dy vjet më parë si pasojë e një aksidenti me motor./Gazeta Express/

/gazetaexpress/