Zyrtare: Bayerni zbulon trajnerin për sezonin e ardhshëm

Përmes faqes zyrtare, Bayern Munich ka konfirmuar se Niko Kovac do të marrë drejtimin e skuadrës nga sezoni 2017/18, transmeton Gazeta Express.

“Ai ka biografi shumë shumë pozitive. Ka punuar te Frankfurti me tipeve të lojtarëve të ndryshëm dhe ka arritur t’i bashkojë, ka bërë punë fantastike. Kështu që mendoj se ai është i gatshëm për këtë aventurë”, ka thënë Heynckes për Niko Kovac. /Gazeta Express/

/gazetaexpress/